Pár uplynulých týdnů

13. května 2014 v 16:47 | Writt |  Notes
Probudila jsem se ze snu...
Jednou potkáte člověka, se kterým máte tu vizi, že to bude na dlouho. Je vám krásně a nevadí vám mluvit o věcech, které budou až za delší dobu, protože nevidíte důvod, proč byste neměli být spolu. Ale pak najednou nejste. Ten zlom, který přijde, když zjistíte, že chováte nevídané city k někomu, kdo však to samé neopětuje, je neuvěřitelný. A když si řeknete: "Dobře, přijde další, další láska, další vize, další chyby, další zklamání..." tak tomu najednou nevěříte. Je zlé, když laskavé lži vašich přátelů vás nedokáží uchlácholit, ale horší je, když ani vy samy si nejste ničím jisti.
Chtěla bych to změnit. Chtěla bych se vrátit a udělat věci jinak, líp... Ale vím, že mi nezbývá nic jiného než čekat, možná doufat. Dneska je to 14 dní, co jsem ztratila svoji první velkou lásku a co se cítím jak tělo bez duše, a až dnes mi došlo, že sama sebe nutím na to myslet, a to se budu snažit změnit.
Čekejte ode mě tedy ode dneška plno srdceryvných, zamyšlených a rýpavých textů, protože jestli někomu můžu něco říct, aniž bych slyšela jeho odpověď, tak je to můj počítač.
Moji čtenáři nečtenáři však neberte toto jako monolog, ráda s vámi sdílím své myšlenky, a to hlavně protože nemůžete soudit někoho, o kom neznáte ani pravé jméno.
Nebo ne?
Mějte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 16. května 2014 v 13:49 | Reagovat

to je mi líto s tvou láskou, ale život jde dál... bohužel, někdy bych si tkaé přála zastavit čas nebo i vrátit, ale bohužel nejde to... prostě život jde dál a přes to vlak nejede :\

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama